Aktualności BM

2021.08.28

Nowe hasło do logowania - wygenerowanie hasła/loginu, odblokowanie dostępu

28 sierpnia 2021 r. wygenerowaliśmy Ci nowe hasło logowania do PKO supermakler, które otrzymałeś w wiadomości SMS. Przy pierwszym logowaniu na komputerze stacjonarnym/laptopie, na stronie internetowej pkosupermakler.pl zostaniesz poproszony o wprowadzenie własnego hasła.

Jeżeli nie wykorzystałeś hasła z wiadmości SMS, straciło ono swoją ważność 26 września 2021 r. Zapoznaj się z poniższymi informacjami i sprawdź jak wygenerować nowe hasło!

Pamiętaj o zasadach ustanawiania hasła:

  • regularnie zmieniaj swoje hasło,
  • minimalna długość hasła wynosi 8 znaków,
  • użyj kombinacji cyfr oraz liter z uwzględnieniem wielkiej oraz małej litery,
  • w haśle nie są przyjmowane polskie litery.

Pamiętaj! Nie udostępniaj loginu i hasła osobom trzecim oraz nie podawaj tych danych na nieszyfrowanych i podejrzanych stronach.

Uwaga:
- Zmiana hasła nie dotyczy nowej aplikacji mobilnej: „PKO supermakler”. Logowanie do niej nadal możliwe jest poprzez odcisk palca, rozpoznanie twarzy lub PIN.
- Jeżeli korzystasz poprzedniej wersji aplikacji mobilnej ”supermakler mobile” lub programu ePromak Professional, aby uzyskać do nich dostęp, w pierwszej kolejności wprowadź hasło jednorazowe z SMS na komputerze/laptopie, na stronie pkosupermakler.pl

 

Masz problemy z logowaniem?

Jak odblokować dostęp

Jeśli masz problem z zalogowaniem lub Twój dostęp jest zablokowany, skontaktuj się z Wirtualnym POK pod numerem 22 521 90 90, 801 169 235 (opłata zgodna z taryfą operatora) czynny od pn. do pt. w godz. 9.00-17.00.
Jeśli pamiętasz, przygotuj ośmiocyfrowy numer rachunku inwestycyjnego (widoczny np. na Umowie o świadczenie usług maklerskich) i hasło telefoniczne, co ułatwi obsługę.

Odblokowanie dostępu możliwe jest również w Punktach Obsługi Klienta (POK) Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego. Pełna lista placówek POK dostępna jest TUTAJ

Jak samodzielnie wygenerować nowe hasło do logowania

Hasło możesz odzyskać samodzielnie przez opcję „Odzyskaj hasło”, którą znajdziesz na stronie pkosupermakler.pl. Po wypełnieniu formularza otrzymasz login (w wiadomości e-mail) oraz nowe hasło (poprzez SMS).

Jak odzyskać login do PKO supermakler

Na stronie pkosupermakler.pl kliknij na opcję „Odzyskaj hasło” i wypełnij formularz. Login otrzymasz w wiadomości e-mail. Jeżeli nie chcesz wygenerować nowego hasła logowania, nie musisz klikać w odnośnik z wiadomości e-mail.