Wyróżnienia dla analityków Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego

Tegoroczna edycja wręczenia statuetek „Byki i Niedźwiedzie”, która miała miejsce 24 marca odbyła się wyjątkowo… bo za pomocą relacji w serwisie YouTube.

Pomimo niecodziennej Gali możemy się cieszyć ze zwycięstwa w kategorii Analityk Roku. Został nim Piotr Łopaciuk, pokonując aż 110 zgłoszonych w tej kategorii kandydatów. Piotr zdobył najwyższe noty od 34 zespołów zarządzających z TFI i OFE.
To nie pierwszy tegoroczny sukces Piotra Łopaciuka. W rankingu analityków giełdowych Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet” uzyskał tytuł najlepszego analityka rynku. Zwyciężył również w kategorii przemysł, a w kategorii branży gier zajął drugie miejsce.

Z kolei Przemysław Smoliński, doceniany przez branżę Analityk Techniczny, wielokrotny laureat rankingu "Parkietu" w kategorii analiza techniczna, otrzymał kolejne wyróżnienie. Jego raport Wskaźnii Sentymentu został zakwalifikowany przez brytyjski magazyn "The Technical Analyst" do TOP 5 najlepszych analiz technicznych na świecie w kategorii BEST SPECIALIST RESEARCH.