Aktualności BM

2021.11.16

Nowe możliwości w PKO supermakler od 20 listopada br.

Nowa wersja PKO supermakler to kolejny etap zmian naszego serwisu transakcyjnego. 20 listopada br. udostępniliśmy nowe funkcje, które znacząco wzbogacają serwis oraz poprawiają komfort użytkowania.

Dodatkowo w celu zwiększenia bezpieczeństwa, wprowadzamy konieczność dwuetapowej weryfikacji przy logowaniu do serwisu. Dowiedz się więcej!

Co się zmienia w PKO supermakler 20 listopada br.?

 • Logowanie do serwisu wymaga podania dodatkowo kodu SMS lub zatwierdzenia w aplikacji mobilnej

Wprowadzone przez nas rozwiązanie ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa Twoich środków. W czasach nasilających się ataków na klientów instytucji finansowych, dodatkowa autoryzacja logowania jest jedną z bardziej skutecznych form zabezpieczenia dostępu do rachunku.
Dowiedz się więcej!

Logowanie do PKO supermakler przez bankowy serwis iPKO nie zmieni się.

Uwaga!
Dodatkowe zmiany dotyczące klientów korzystających z poprzedniej wersji serwisu:

 1. logowanie do poprzedniej wersji serwisu supermakler będzie możliwe wyłącznie po zalogowaniu do PKO supermakler i wybraniu opcji „Przejdź do supermakler” z menu dostępnego po kliknięciu na numer rachunku w prawym górnym rogu.
 2. logowanie do ePromak Professional będzie możliwe tylko z poziomu serwisu supermakler, z górnego menu Rynek > Uruchom ePromak Professional.
 3. logowanie do aplikacji mobilnej supermakler pozostaje bez zmian, ale aplikacja zostanie wyłączona w dniu 31 grudnia 2021 r.
 • Prognozy PIT dostępne w serwisie PKO supermakler w wersji przeglądarkowej:

  Raporty udostępnione w sekcji „DOKUMENTY”:
  - Stan dochodów/strat podatkowych w bieżącym roku kalendarzowym (Prognoza PIT)
  - Historia dochodów/strat w roku bieżącym
  - Historia dochodów/strat w poprzednich latach

 • Powiadomienia SMS/PUSH/E-MAIL - Informacje o realizacji transakcji/przelewu, osiągnieciu zakładanej ceny na wybranym instrumencie finansowym oraz o innych zdarzeniach na rachunku, będziesz mógł otrzymać w formie powiadomienia wybranym kanałem (wiadomości SMS dostępne będą tylko dla powiadomień obowiązkowych ustawionych przez Biuro Maklerskie). Swoje preferencje powiadomień określisz w Personalizacji przeglądarkowego serwisu PKO supermakler.
  Powiadomienia SMS/PUSH/E-MAIL będą włączane stopniowo, w najbliższych tygodniach.
 • Serwis informacyjny umożliwiający szybki dostęp do analiz sporządzanych na zlecenie GPW lub emitentów – dostępnych na naszej stronie internetowej, materiałów analitycznych dostępnych po podpisaniu dodatkowej umowy oraz materiałów dostępnych dla klientów korzystających z usługi Doradztwa inwestycyjnego. Materiały będą dostępne do pobrania w PKO supermakler, w wersji przeglądarkowej oraz mobilnej.
  Materiały analityczne będą udostępnione w Serwisie informacyjnym w najbliższych tygodniach.
 • Detaliczne obligacje skarbowe – nowa funkcjonalność pozwoli sprawdzić w menu Mój Portfel stan Rejestru Papierów Wartościowych na którym przechowywane są Twoje obligacje oraz sprawdzić stan rachunku „IKE-OBLIGACJE”. W wersji przeglądarkowej serwisu PKO supermakler przejdziesz, bez potrzeby dodatkowego logowania do serwisu umożlwiającego złożenie dyspozycji zakupu, zamiany lub przedterminowego wykupu obligacji.

 • Rozbudowana wyszukiwarka zarówno w wersji przeglądarkowej jak i mobilnej pozwoli Ci wyszukać nie tylko dany instrument finansowy ale również materiały analityczne, komunikaty PAP/BM czy aktywne zlecenia związane z danym instrumentem. Dodatkowo z poziomu wyszukiwarki będziesz mógł od razu przejść do okna nowego zlecenia.
 • Tabelaryczny układ w sekcji Moje instrumenty będzie od teraz widokiem domyślnym

 • Wykresy zaawansowane w dwóch wersjach - zostanie dodana funkcjonalność prezentacji wykresu zaawansowanego w dwóch wersjach: bez korekty wykresu (np. dywidenda, odcięcie PP) oraz z naniesioną korektą na wykresie (np. dywidenda, odcięcie PP).
 • Profil spółki wraz z informacji między innymi o wolumenie i widełkach zostanie dodany również do aplikacji mobilnej.

 

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoją opinią?

Przypominamy - Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa. Więcej

 

Uwaga:
Prezentowane wykresy i wyceny mają charakter przykładowy,  zostały wygenerowane na danych testowych i nie odnoszą się do bieżących notowań ani prognozowanych trendów.