Aktualności BM

2020.11.18

Konferencje z Biurem Maklerskim PKO Banku Polskiego

Czas na IKE/IKZE

Już 23 listopada zapraszamy na bezpłatną konferencję online „Czas na IKE/IKZE”.

Podczas konferencji dowiesz się:

  • Jak działają konta IKE i IKZE?
  • Jak wybrać najlepszy rachunek dla siebie?
  • Jak oszczędzać na emeryturę z wykorzystaniem IKE/IKZE?

Jednym z panelistów jest Emil Łobodziński – doradca inwestycyjny Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego. Na wykład Emila zapraszamy o 10:30 na kanale YouTube – zobacz jak połączyć wodę i ogień, czyli akcje i obligacje na jednym IKE.

Emil weźmie udział również w panelu dyskusyjnym – „IKE/IKZE – jak oszczędzać na emeryturę?” . Panel rozpocznie się o 11:30 również na YouTubie.

Wraz z organizatorem wydarzenia – Stockbrokerem – zapraszamy do udziału.

Szczegóły konferencji na stronie organizatora – Stockbroker.

 

WallStreet online

Kolejna konferencja rozpocznie się 25 i potrwa do 27 listopada. Wśród prelegentów nie zabraknie przedstawicieli Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

Polecamy uwadze:

  • Prezentacja Emila Łobodzińskiego – doradcy inwestycyjnego Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego – „Inwestycyjny bieg przez płotki – jak go wygrać? – środa, 25 listopada, godzina 17:00
  • Debata: „Inwestorzy indywidualni siłą polskiego rynku. Czy wykorzystamy tę szansę?” – z udziałem Grzegorza Zawady – Dyrektora Pionu Inwestycji i Bankowości Prywatnej – czwartek, 26 listopada, godzina 18:00
  • W ramach Szkoły Giełdowej online wykład Emila Łobodzińskiego – „Podstawy inwestowania w akcje” – piątek, 27 listopada, godzina 11:00.

 Szczegóły konferencji oraz zapisy na stronie organizatora – SII.