Aktualności BM

2020.04.30

Jak założyć rachunek

Rachunek inwestycyjny (maklerski)

Rachunek inwestycyjny możesz otworzyć on-line, jeżeli jesteś Klientem PKO Banku Polskiego i posiadasz dostęp do serwisu internetowego iPKO. Wybierz zakładkę Moje produkty -> Inwestycje -> Usługi Maklerskie i kliknij na "otwórz rachunek inwestycyjny".

Możesz również odwiedźić jeden z naszych Punktów Obsługi Klienta (POK) lub, w przypadku posiadania konta osobistego w PKO Banku Polskim, jeden z oddziałów PKO Banku Polskiego (PUM). W zakładce PLACÓWKI znajdziesz wyszukiwarkę, która umożliwi szybkie odnalezienie najdogodniejszej lokalizacji,

Sprawdź adresy placówek POK oraz PUM – PLACÓWKI.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

 

Uwaga
Informacje dotyczące nabywania detalicznych Obligacji Skarbu Państwa:

Zakupu obligacji możesz dokonać:

  • przez Internet - www.zakup.obligacjeskarbowe.pl- zgodnie z zapisami Regulaminu, który dostępny jest na stronie www.obligacjeskarbowe.pl
  • osobiście lub telefonicznie w POK. Realizacja telefonicznej dyspozycji możliwa jest dla klientów, którzy jednocześnie są właścicielami rachunku inwestycyjnego z aktywną umową do Serwisu telefonicznego (dyspozycje w tym zakresie nie mogą być składane przez pełnomocników do rachunku inwestycyjnego).
  • osobiście w oddziałach PKO Banku Polskiego,
  • na Infolinii - 801 310 210 (opłata jak za połączenie lokalne) lub 81 535 66 55 – opcja możliwa po rejestracji klienta w placówce POK lub PUM i aktywacji dostępu przez telefon.