Aktualności BM

2024.03.29

Biuro Maklerskie partnerem merytorycznym konferencji Invest Cuffs w Krakowie

Już 5-6 kwietnia zapraszamy na jubileuszową 10 konferencję Invest Cuffs w Krakowie. To okazja, żeby spotkać się z naszymi ekspertami i porozmawiać z analitykami, maklerami i doradcami inwestycyjnymi.
Znajdziesz nas na stoisku informacyjnym Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego na pierwszym piętrze Centrum Konferencyjnego ICE.

Invest Cuffs to jeden z największych kongresów inwestycyjnych w Europie. To doroczne wydarzenie organizowane w jednym z najbardziej nowoczesnych centrów konferencyjnych w Polsce.

5 kwietnia (piątek) o g. 11:45 zapraszamy na debatę w sali teatralnej „Rynek oczami dużych graczy” – z udziałem doradcy inwestycyjnego Biura Maklerskiego dr Emila Łobodzińskiego. Udział w debacie weźmie również Michał Ficenes z IPOPEMA TFI oraz Paweł Karczewski - Prezes Zarządu Superfund TFI S.A. a całość poprowadzi Michał Stanek z Q Value.
6 kwietnia (sobota) o g.12:45 zapraszamy na wykład w sali teatralnej „Jak spekulować, żeby nie zbankrutować? 2000 punktów zysku na kontraktach na WIG20.” - który poprowadzi analityk BM Paweł Małmyga.

 

Wszelkie informacje na temat konferencji oraz bilety dostępne na stronie organizatora.

 

Paweł Małmyga– od 2010 roku związany z Biurem Maklerskim PKO BP, w którym zajmuje się analizą techniczną. Autor tysięcy komentarzy rynkowych, prelegent na konferencjach branżowych i szkoleniach na GPW.  Poza analizą techniczną zajmuje się ilościowym podejściem do klasyfikowania instrumentów inwestycyjnych. Wielokrotnie wyróżniony w TOP3 najlepszych analityków technicznych w Polsce według Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet”.

Dr Emil Łobodziński - Doradca inwestycyjny i posiadacz tytułu CFA. Od 17 lat związany z rynkiem kapitałowym jako analityk i zarządzający portfelami. Ekspert w dziedzinie rynków finansowych, w szczególności analizy spółek, zarządzaniu portfelem oraz funduszy inwestycyjnych. Doświadczenie praktyczne zdobywał pracując zarówno w Towarzystwach Funduszy Inwestycyjnych jak i w Domu Maklerskim. Aktualnie pracuje w BM PKO BP, gdzie odpowiada za doradztwo inwestycyjne i portfele modelowe. W ramach działalności edukacyjnej jest stałym komentatorem rynku finansowego w prasie, telewizji i radiu. Swoją wiedzą dzieli się uczestnicząc w wielu konferencjach finansowych i innych wydarzeniach organizowanych przez podmioty rynku finansowego. Jest absolwentem oraz stałym współpracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.